
Повітряний фільтр на генератор Fogo FV 11300 TWE ( 50x145x200мм )
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: FV 11300 TWE
+380 (96) 521-87-08
- +380 (96) 760-91-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний для генератора бензиновий/дизельний Fogo FV 11300 TWE, а також інших моделей генераторів з аналогічними розмірами
Висота 5см ( з бортиком 6см )
Ширина 20см
Внутрішній діаметр 14.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 50x145x200 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Форма фільтра | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

