Каталожний номер:
Застосування: ( іде під шланг 10мм)
Audi: 100; Mercedes-Benz: Sprinter Mobility, Sprinter City, Sprinter Transfer, Sprinter Travel, CLS-class, E-class, GLE-class, GLE Coupe, M-class, Maybach II, S-class, Sprinter II, MidCity, MidEuro
Характеристика
| Призначення | для дизельних двигунів |
| Функції | очищення палива |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Повний діаметр | 47 мм |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр впускного патрубка/відвертання | 10,4 мм |
| Діаметр випускного патрубка/отворіння | 10,4 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi, Mercedes-Benz |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | WK32/7 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


